Z czasem przyzwyczajamy się do swojego życia, nie próbujemy go zmieniać, wiemy już jak zachować się w pewnym sytuacjach, jak reagować na niektóre zachowania. Miłość czy ona istnieje? może to tylko strach przed samotnością? Czy można kochać dwie osoby naraz? Przecież kochamy swoją rodzinę. Kochamy... nawet jeżeli robią rzeczy, które są warte potępienia, przebaczamy, czy aby na pewno przebaczamy.... na pewno nie zapominamy. Chciałabym się uwolnić, lecz nie mogę, nigdy nie myślałam o śmierci bliskiej osoby, tyle złego może wyrządzić jedna osoba. Ludzka postać jest tak krucha, tak łatwa do zadania jakiegokolwiek bólu.
Bo gdy milczysz ja czekam, czekam na słowa.
Gdy mówisz czekam, czekam aż zamilkniesz.
Ivina
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz