piątek, 1 marca 2013

"Człowiek nie jest stworzony do klęski, człowieka można zniszczyć,ale nie pokonać''

Czemu zbliżasz się, gdy ja nie pozwalam, nie wyrażam na to zgody, nie chcę... mimo tych wszystkich uczuć...  to mnie zabija, od środka, nie ma lekarstwa. Czy można wylogować się z życia? Odejdź, proszę, już się pożegnałam.                 Ivina

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz