piątek, 15 marca 2013

Nigdy nie dojdziemy do porozumienia

Nie pochwalam ich zachowania, a mimo to nie odsuwam ich od siebie. Chyba jednak kogoś w życiu potrzebuje. Jak można bawić się ludźmi ? jak tak można, krytykuje, lecz to do niektórych nie trafia.
Ale jeszcze większe zdziwienie prowadzi mnie w stronę osób, które chcą być z ludźmi, którzy się nimi bawią. I dziwić się, że nie potrafię niekiedy dogadać się z ludźmi? przecież to wszystko nie ma sensu, trzeba okazać trochę człowieczeństwa.... Czy, aż tak liczy się ten cholerny wygląd? czy tylko dlatego warto być z kimś? dla mnie to chyba coś więcej.  Nigdy nie dojdziemy do porozumienia.                    Ivina


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz