piątek, 1 marca 2013

czy potrafisz to dostrzec?

Jak długo jeszcze zdołam bawić się w to wszystko? Co się stało z tymi wszystkimi ludźmi zasada oko za oko, ząb za ząb... wydaje mi się, że już tylko ja chcę wszystkich jednoczyć. Przecież chcę by było dobrze.... niektórzy nie potrafią tego dostrzec, a ja nie potrafię okazać obojętności. Nie potrafię być taka jak oni, oni wszyscy. Czy naprawdę nie da się inaczej podejść do niektórych rzeczy? czy to sprawia aż taką trudność, ludzie trochę wyrozumiałości, a przede wszystkim człowieczeństwa... nie zachowujmy się jak zwierzęta. Sama nie zdołam zatrzymać tego wszystkiego.                                                Ivina

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz